Współczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w zasadzie bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich fachowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie ma szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, ale również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W jednostce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje https://medpolonia.com.pl/badania-kliniczne najnowocześniejszym ekwipunkiem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: wydajną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel dba o to, żeby pacjenci czuli się w samej rzeczy komfortowo.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 1


  • noavatar.png
    Spychalski | 2022-08-03

    Niezmiennie na frontu czerwca przejeżdżali do nas na lato