Hurtownia stali Rob_Stal Kraków to doświadczenie, profesjonalizm i produkty o możliwie wysokiej jakości. Obwód usług firmy to Małopolska i Śląsk – głównie Kraków, Katowice, a również woj. Świętokrzyskie. W ofercie handlowej występują wyroby hutnicze i wyroby stalowe o https://rob-stal.pl/wyroby-hutnicze-krakow przeróżnej specyfikacji. Nasze wyroby hutnicze są wysokiej jakości a nasza firma| z wieloletnią tradycją posiadającą spore doświadczenie w branży stalowej. Nasza hurtownia stali przez ponad 20 lat, skupia się na potrzebach klientów dzięki czemu wybudowaliśmy niezawodną firmę w oparciu o doświadczoną kadrę, zaplecze techniczne oraz stałe podnoszenie kwalifikacji. W sprzedaży dla przykładu. blacha i rury ze stali nierdzewnej i kwasowej – blacha stalowa i rury stalowe, rury żaroodporne i nierdzewne. Oferujemy też pręty ze stali nierdzewnej i kwasowe oraz węglowej. Wśród naszych zasobów znajdą Państwo dodatkowo dwuteowniki stalowe Hea i Heb, teowniki stalowe, profile stalowe zamknięte, kołnierze stalowe i hamburskie, kształtowniki bramowe, stal narzędziowa i inne. Kompletny asortyment oferujemy w terenie Kraków – Śląsk – Katowice, Nowy Sącz, Tarnów i na terenie całego kraju. Posiadamy też ogólno pojęte wyroby stalowe i wyroby hutnicze.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Piwoński | 2021-03-06

  Prędko niespełna rok po ślubie dożyliśmy dziadkami kunsztownej córuni, natomiast po dwóch latach synka.

 • noavatar.png
  Bławat | 2021-06-01

  Niebawem poprosił Hanię o gałąź, zostawił tradycyjny spośród rozkoszą także po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd odebrał podwalinę w Zespole Ogólnym Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Mularczyk | 2022-08-20

  Niedługo przywołał Hanię o lewicę, zostawił klasyczny z euforią również po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd wszedł pozycję w Szynie Uniwersalnym Wojska Narodowego.